Wrz 02

Przed 60 Rajdem Wisły

W najbliższych dniach nasz zespół - AM Rally Team będzie walczył o kolejne punkty w klasie 8 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Już w najbliższy weekend (5 – 7 września) Mirek Włodarczyk wraz ze swoim pilotem Krzysztofem Grzenia, pojawią się na trasach jubileuszowego 60 Rajdu Wisły.

Mirek Włodarczyk: W pierwszej kolejności cały zespół AM Rally Team chciałby złożyć życzenia powrotu do zdrowia naszemu przyjacielowi Pawłowi Skrzywanowi, który na Rajdzie Kormoran nabawił się kontuzji - Pawle trzymamy mocno kciuki za szybką rehabilitację !! Do zobaczenia podczas kolejnego rajdu.
Mimo tego, że lista zgłoszeń nie jest imponująca, to wiemy że spędzimy na Podbeskidziu fajny weekend oraz że stoczymy zaciętą walkę z naszymi stałymi rywalami. Na Rajd Wisły przyjeżdżam zawsze z pozytywnym nastawieniem. Jest to rajd niesamowity, posiadający wymagające trasy, a przy tym jest zawsze świetnie zorganizowany. Mamy świadomość, że nasza przewaga po Rajdzie Rzeszowskim jest duża, ale nie na tyle bezpieczna, aby podejść do rajdu bez walki. Z pewnością będziemy chcieli pojechać jak zawsze szybko. Od ostatniego rajdu minął równy miesiąc, który wykorzystaliśmy na mały odpoczynek, więc na „Wiśle" postaramy się zaatakować od pierwszego odcinka.

Krzysiek Grzenia: Wisła to mój domowy rajd. Organizowany jest przez automobilklub do którego należą od początku startów w rajdach, więc wypadałoby dobrze się zaprezentować i nie przynieść wstydu ;). Mam nadzieję, że już na zapoznaniu wykonamy dobrą pracę i podczas zawodów nie będziemy mieli większych problemów aby szybko, a zarazem bezpiecznie przejechać całą trasę tegorocznej „Wisły". Oczywiście priorytetem jest cel do którego podążamy od początku sezonu, więc Rajd Wisły musimy pojechać z chłodną głową, aby nie zaprzepaścić punktowej przewagi jaką udało nam się wypracować podczas ostatniego rajdu. Łącznie z Wisłą do rozegrania pozostały jeszcze 3 eliminacje i dlatego też cały rajd będziemy musieli być mocno skupieni, tak aby nasze szanse osiągnięcia celu były nadal aktualne.

Sponsorami załogi sa: Suerte Studio Urody, Auto Mirek, Ras-art. Patronat nad załogą objęła TVP Kraków